Wieszak Model 228

Wieszak


Nr kat.

228

Zdobiony wieszak ścienny wykonany z metalu; Produkt ma pięć wieszaków oraz wygodną półkę. Jest to wyrób nie tylko praktyczny, ale i ozdobny. Doskonale zapełni pustkę na ścianie upiększając ją jednocześnie. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 49,00 cm     Szerokość: 75,00 cm     Głębokość: 28,00 cm

Waga brutto: 3,15 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 462

Wieszak Simple – 50 cm

Urzekający swą prostą linią, wykonany tak aby nie..

Nr kat.

462

Model 294

Garderoba Prosta

Duży wieszak ścienny przystosowany jest na przyjęcie..

Nr kat.

294

Model 194B

Wieszak – 6-ka

Wieszak ścienny przypominający ozdobną listewkę;..

Nr kat.

194B

Model 389

Wieszak Modern

Wieszak przeznaczony do samodzielnego montażu...

Nr kat.

389