Garderoba Prosta Model 294

Garderoba Prosta


Nr kat.

294

Duży wieszak ścienny przystosowany jest na przyjęcie przynajmniej dwunastu okryć wierzchnich. Prostota tego wieszaka nie uwypukla jedynie praktyczności, ale i elegancji. Produkt świetnie sprawdzi się w restauracjach czy dużych domach. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 148,00 cm     Szerokość: 89,00 cm     Głębokość: 10,00 cm

Waga brutto: 5,70 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 373

Wieszak ubraniowy chrom

Klasyczny wieszak na ubrania. Produkt niezbędny w..

Nr kat.

373

Model 313

Garderoba wąska

Prosty, klasyczny wieszak na ubrania ozdabia..

Nr kat.

313

Model 202

Wieszak

Haczyki na ubrania znajdują się tuż pod półką tego..

Nr kat.

202

Model 156

Wieszak stojący

Ten stojący wieszak to gratka dla fanów stylu retro;..

Nr kat.

156