Współpraca

Współpraca biznesowa (b2b)

Aktualnie współpracujemy z wieloma hurtowymi klientami z całej Polski, Europy i Azji. Proponujemy bardzo krótkie terminy realizacji zamówień. Dystrybucję prowadzimy w formie możliwie najkorzystniejszej dla klienta.

Możliwości dostaw:

  • dostawa naszym środkiem transportu (samochody ciężarowe, dostawcze)
  • dostawa całopaletowa kurierem
  • dostawa mniejszych paczek kurierem
  • odbiór własny
  • dropshipping

Dropshipping to świetna opcja dla przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe. Co dokładnie oznacza? Brak konieczności posiadania produktów oferowanych w sklepie www. Możesz prezentować je na swojej stronie internetowej i oczywiście je sprzedawać, ale wysyłka zostanie dokonana z magazynu hurtowni, z którą masz podpisaną umowę. Współpracujemy w tym modelu z wieloma internetowymi przedsiębiorcami i z miesiąca na miesiąc utwierdzamy się, że to świetny sposób na prowadzenie i rozwój biznesu. Oszczędza czas i daje szansę na zaistnienie w sieci bez większych inwestycji. Dowiedz się więcej o dropshippingu we współpracy z nami. Możemy wysyłać produkty zakupione w Twoim sklepie internetowym do Twoich Klientów oszczędzając przy tym Twój czas, Twoje powierzchnie magazynowe i Twoje nerwy. Dropshipping to już nie przyszłość, a teraźniejszość. Korzystaj z optymalnych rozwiązań.

Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy hurtowej z solidnymi firmami z całego świata. Obsługę telefoniczną i e-mailową możemy prowadzić w językach polskim, angielskim, rosyjskim i niemieckim.

Posiadamy dużą sieć dystrybucji. Wszystkich klientów indywidualnych oraz małe sklepy również prosimy o kontakt. Na pewno pomożemy znaleźć Państwu najkorzystniejsze miejsce do zakupu naszych produktów.