Usługi

Zakres usług związanych z obróbką metali:

 

 • Gięcie Drutu 2D/3D

W zakres naszej produkcji wchodzi także obróbka prętów i drutów. Pracujemy na ultranowoczesnych maszynach, które pozwalają na nieograniczone zagięcia pojedynczych elementów. Dodatkowo dają możliwość gwintowania drutu, jego tłoczenia, spłaszczania, fazowania, zwijania itp. To pozwala nam tworzyć wyjątkowe produkty dla najbardziej wymagających Klientów. Gdy dodamy do tego jeszcze stosowanie wysokiej jakości materiałów, to osiągamy wyjątkową, bezkonkurencyjną ofertę rynkową.

 

 • Gięcie Rur i profili

Pracujemy na ultranowoczesnych, wysokiej jakości giętarkach o szerokim zakresie działania. Podejmujemy się także bardzo trudnych zadań - biorąc pod uwagę kompetencje naszych specjalistów oraz jakość stosowanych sprzętów - nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wykonujemy gięcie rur oraz profili kompleksowo i powtarzalnie także przy dużych seriach. Charakteryzuje nas duża precyzja pracy, czego efektem są oferowane przez nas produkty metaloplastyki.

 

 • Projektowanie 2D, 3D

 

 • Obróbka plastyczna stali

W zakresie naszych prac mieszczą się nie tylko cięcie i gięcie, ale także inne prace z zakresu obróbki stali. Wykonujemy także tłoczenie, wytłaczanie, walcowanie i wykrawanie. Stosujemy do tego celu wysokiej jakości oprzyrządowanie. Pracujemy na stali czarnej, stopach aluminium, stali nierdzewnej, mosiądzu czy miedzi. Doskonale radzimy sobie także z bardzo wymagającymi pracami, które łączą obróbkę skrawania, formowania czy montażu jednocześnie.

 

 • Perforowanie blach

Dokonujemy perforacji w zakresie dekoracyjnym oraz zmniejszając wagę blachy, szczególnie gdy jest to ważne dla konstrukcji. Wykonujemy każdy rodzaj otworu - zarówno te regularne jak i nieregularne, np. jodełkowe, stożkowe, okrągłe czy kwadratowe. Stosujemy do tego celu wysokiej jakości maszyny, a w trakcie prac na bieżąco optymalizujemy układ detali.

 

 • Perforowanie profili zamkniętych

W zakresie naszych prac leży także perforowanie profili zamkniętych. Wykonujemy dowolne kształty oraz perforację profilu z jednej strony albo z dwóch przeciwległych. Wykonywane przez nas perforowanie odbywa się na profilach ze stali zimnowalcowanej, nierdzewnej, gorącowalcowanej, jak również na profilach aluminiowych.

 

 • Malowanie proszkowe

Obsługujemy również malowanie proszkowe, które od lat cieszy się dużą popularnością, jeśli chodzi o malowanie elementów metalowych oraz konstrukcji. Nanosimy specjalną farbę w formie proszku na metalowe konstrukcje oraz detale. Substancja ta utwardzana jest w specjalistycznym piecu. Korzystamy z pełnej palety kolorystycznej RAL oraz wykonujemy także mniej standardowe działania, np. cynkowanie ogniowe czy galwaniczne.

 

 • Spawanie Mig, Tig

Wykonujemy spawanie zarówno metodą TIG jak i MIG-MAT. Pierwszy sposób jest bardzo uniwersalny - łączy elementy metalowe nietopliwą elektrodą wolframową, co pozwala na osiągnięcie pełnej czystości spoiny spawalniczej. Metoda ta sprawa się przede wszystkim przy obróbce rur oraz blach cienkich. Zajmujemy się również produkcjami wielkoseryjnymi - posiadamy do tego celu odpowiednie, zrobotyzowane stanowiska pracy. Metoda MIG/MAT to łączenie przy łuku elektrycznym (który powstaje pomiędzy elektrodą topliwą a spawanym elementem) gwarantujące wysoką jakość spoin.

 

 • Zgrzewanie Drutu i Blach

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy ultranowoczesne maszyny CNC z numerycznym sterowaniem. Dzięki temu mamy szerokie możliwości obróbki rur, prętów, blach, drutów czy płyt. Pracujemy zarówno na uniwersalnych konstrukcjach stalowych (kratownice i siatki) oraz tych bardziej wymagających. Wykonujemy także zgrzewanie punktowe, które pozwala na produkcję siatek oraz krat z prętów o różnych parametrach.

 

 • Zgrzewanie wielopunktowe

Wykonujemy także wysokiej jakości zgrzewanie wielopunktowe kratownic, siatek czy elementów przestrzennych. Czynności te realizujemy głównie na stali czarnej i nierdzewnej. Tą metodą podejmujemy się zgrzewania na prostych płaszczyznach oraz na bardziej nieregularnych kształtach. Wykonujemy także tzw. zgrzewanie koordynacyjne czyli jednoczesne zgrzewanie garbowe, punktowe, wielopunktowe czy garbowe z przetłoczeniem. Jest to możliwe dzięki stosowaniu kilku sprzętów zgrzewających mieszczących się na jednej głowicy maszyny.

 

 • Zaginanie/Formowanie Blach

Jedną z podstawowych form obróbki, oprócz cięcia, jest zaginanie oraz formowanie blach stosując do tego dedykowane przyrządy. Na naszej hali produkcyjnej wykonujemy te czynności z największą precyzją, także w przypadku bardzo skomplikowanych gięć detali. Działamy sprawnie, ale dokładnie. A wszystko to dzięki wysokim kompetencjom naszych specjalistów i zastosowaniu wysokiej jakości, certyfikowanych sprzętów.

 

 • Ciecię laserowe blach

Laserowe cięcie blach to jedna z najnowocześniejszych metod z dziedziny metaloplastyki, która charakteryzuje się ogromną precyzją, tj. czystą linią cięcia. Pozwala na bezstykowe cięcie detali bez naruszania powierzchni. Zajmujemy się cięciem blach stalowych, aluminiowych oraz ze stali nierdzewnej. Stosujemy urządzenia o wysokiej mocy, które pozwalają nam na realizację także bardzo niestandardowych zleceń przemysłowych, a nawet artystycznych.

 

 • Gięcie prętów

Wykonujemy także gięcie prętów zbrojeniowych - gładkich albo blach. Tworzymy także nietypowe, oryginalne formy. Radzimy sobie świetnie z każdym poziomem trudności. A wszystko to dzięki zastosowaniu ultranowoczesnych, wysokiej jakości sprzętów oraz zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów z bogatym doświadczeniem z zakresu maszyn CNC. Błyskawicznie realizujemy każdy projekt czy to związany z gięciem prętów zbrojeniowych czy inny z dziedziny metaloplastyki.