Wieszak stojący Model 156A

Wieszak stojący


Nr kat.

156A

Stylowy, elegancki i przyciągający wzrok wieszak na ubrania wierzchnie; Jest to bardzo praktyczna ozdoba przedpokoju. Wieszak jest bardzo stabilny, więc nie straszne mu płaszcze i kurtki domowników oraz gości. Ryflowana rura dodatkowo podkreśla elegancki charakter produktu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 195,00 cm     Szerokość: 38,00 cm     Głębokość: 38,00 cm

Waga brutto: 7,30 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 156A

Wieszak stojący

Stylowy, elegancki i przyciągający wzrok wieszak na..

Nr kat.

156A

Model 373

Wieszak ubraniowy chrom

Klasyczny wieszak na ubrania. Produkt niezbędny w..

Nr kat.

373

Model 297

Wieszak

Wieszak ścienny na ubrania wierzchnie. Odstępy między..

Nr kat.

297

Model 202

Wieszak

Haczyki na ubrania znajdują się tuż pod półką tego..

Nr kat.

202