Wieszak stojący Model 156A

Wieszak stojący


Nr kat.

156A

Stylowy, elegancki i przyciągający wzrok wieszak na ubrania wierzchnie; Jest to bardzo praktyczna ozdoba przedpokoju. Wieszak jest bardzo stabilny, więc nie straszne mu płaszcze i kurtki domowników oraz gości. Ryflowana rura dodatkowo podkreśla elegancki charakter produktu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 195,00 cm     Szerokość: 38,00 cm     Głębokość: 38,00 cm

Waga brutto: 7,30 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 156A

Wieszak stojący

Stylowy, elegancki i przyciągający wzrok wieszak na..

Nr kat.

156A

Model 419

Garderoba z liśćmi

Nr kat.

419

Model 373

Wieszak ubraniowy chrom

Klasyczny wieszak na ubrania. Produkt niezbędny w..

Nr kat.

373

Model 474

Wieszak Loft – 70 cm

Nowoczesny i minimalistyczny wieszak ścienny z..

Nr kat.

474