Wieszak Loft – 70 cm Model 474

Wieszak Loft – 70 cm


Nr kat.

474

Nowoczesny i minimalistyczny wieszak ścienny z pięcioma uchwytami i dodatkową półką do przechowywania ubrań idealnie nadaje się do niewielkich wnętrz, w których stawia się na praktyczne rozwiązania. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 33,00 cm     Szerokość: 70,00 cm     Głębokość: 30,00 cm

Waga brutto: 3,63 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 194C

Wieszak 7-ka

Wieszak ścienny przypominający ozdobną listewkę; Ten..

Nr kat.

194C

Model 474

Wieszak Loft – 70 cm

Nowoczesny i minimalistyczny wieszak ścienny z..

Nr kat.

474

Model 462

Wieszak Simple – 50 cm

Urzekający swą prostą linią, wykonany tak aby nie..

Nr kat.

462

Model 373

Wieszak ubraniowy chrom

Klasyczny wieszak na ubrania. Produkt niezbędny w..

Nr kat.

373