Podpórka do krzewów 60 Model 316

Podpórka do krzewów 60


Nr kat.

316

Trzyczęściowa, średniej wielkości podpórka do kwiatów. Ten produkt wykonany jest z drutu stalowego.Umożliwi on stworzenie własnej magicznej przestrzeni. To właśnie dzięki tej podpórce kwiaty będą się piąć zachwycając oczy i duszę. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 60,00 cm     Szerokość: 23,00 cm     Głębokość: 23,00 cm

Waga brutto: 0,65 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 315

Podpórka do krzewów 3 części 75

Trzyczęściowa, wysoka podpórka do kwiatów. Ten..

Nr kat.

315

Model 317

Podpórka do krzewów 45

Trzyczęściowa, najmniejsza z tej serii podpórka do..

Nr kat.

317

Model 445

Kwietnik kolumna wyższa 1 misa

Ozdobny kwietnik ogrodowy; Stelaż wykonany jest ze..

Nr kat.

445

Model 306

Podpórka Drabinka 50

Podpórka do kwiatów w formie drabinki; Produkt jest..

Nr kat.

306