Podpora do kwiatów - ES Model 550

Podpora do kwiatów - ES


Nr kat.

550

Metalowa zawijana podpora do roślin to praktyczne i stylowe narzędzie, które pomoże Ci dbać o Twoje rośliny, podtrzymując je i nadając im odpowiednie wsparcie. Ta innowacyjna podpora jest wykonana z wysokiej jakości metalu, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość przez wiele sezonów. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 40,00 cm     Szerokość: 12,00 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,24 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Pergole i podpory ogrodowe

Model 549

Podpora do roślin - Kleks

Druciana podpora do roślin pnących to praktyczne i..

Nr kat.

549

Model 577

Uchwyt na wąż ogrodowy wbijany

Metalowy, stojący stojak na wąż ogrodowy to..

Nr kat.

577

Model 548

Podpora do kwiatów - Miłorząb

Aby kwiaty wysokie lub pnące cieszyły Twój wzrok..

Nr kat.

548

Model 173

Brama

Stylowa brama ogrodowa z ozdobnymi elementami;..

Nr kat.

173