Podpora do kwiatów TIE Model 547

Podpora do kwiatów TIE


Nr kat.

547

Potrzebujesz podpory do roślin? Mamy coś dla Ciebie. Z myślą o pięknych i funkcjonalnych dodatkach stworzyliśmy podporę, która dzięki swojej oryginalnej formie nada Twoim kwiatom odpowiednie podparcie będąc jednocześnie piękną dekorację Twojego wnętrza, parapetu, stołu... Podpora w kształcie miecza będzie bardzo dobrą stabilizacją zarówno dla rośli pnących jaki i wysokich kwiatów, które potrzebują dodatkowego podparcia, a dzięki tworzywu wykonania, jakim jest metal i pokryciu go odpowiednią farbą odporną na warunki atmosferyczne masz pewność, że taka podpora posłuży Ci przez długie lata. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 40,00 cm     Szerokość: 14,00 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,00 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 552

Podpora do kwiatów - Ażur

Nr kat.

552

Model 551

Podpora do kwiatów - Honeycomb

Nr kat.

551

Model 387

Pergola ogrodowa. Podpora na kwiaty piramida 130 cm.

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

387

Model 319

Podpora do kwiatów - Wachlarz 140 cm.

Piękna, niesamowita podpórka na kwiaty w formie..

Nr kat.

319