Podpora do kwiatów TIE Model 547

Podpora do kwiatów TIE


Nr kat.

547

Potrzebujesz podpory do roślin? Mamy coś dla Ciebie. Z myślą o pięknych i funkcjonalnych dodatkach stworzyliśmy podporę, która dzięki swojej oryginalnej formie nada Twoim kwiatom odpowiednie podparcie będąc jednocześnie piękną dekorację Twojego wnętrza, parapetu, stołu... Podpora w kształcie miecza będzie bardzo dobrą stabilizacją zarówno dla rośli pnących jaki i wysokich kwiatów, które potrzebują dodatkowego podparcia, a dzięki tworzywu wykonania, jakim jest metal i pokryciu go odpowiednią farbą odporną na warunki atmosferyczne masz pewność, że taka podpora posłuży Ci przez długie lata. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 40,00 cm     Szerokość: 14,00 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,00 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 306

Podpora do roślin - drabinka 50 cm.

Podpórka do kwiatów w formie drabinki; Produkt jest..

Nr kat.

306

Model 548

Podpora do kwiatów - Miłorząb

Aby kwiaty wysokie lub pnące cieszyły Twój wzrok..

Nr kat.

548

Model 365

Podpora długa spirala 100 cm. Podpora do roślin pnących

Produkt wykonany ze stalowego drutu, umożliwia..

Nr kat.

365

Model 385

Podpora wysoka piramida 190 cm. Podpora do roślin

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

385