Podpórka Drabinka 50 Model 306

Podpórka Drabinka 50


Nr kat.

306

Podpórka do kwiatów w formie drabinki; Produkt jest podstawą wyposażenia ogrodu. Wykonany z drutu stalowego. Jest odporny na warunki atmosferyczne. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 50,00 cm     Szerokość: 18,00 cm     Głębokość: 1,00 cm

Waga brutto: 0,11 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 162

Kwietnik kolumna 3 misy

Kolumnowy kwietnik z trzema pokaźnymi donicami...

Nr kat.

162

Model 162A

Kwietnik kolumna 1 misa

Duży, ozdobny kwietnik ogrodowy; Stelaż wykonany jest..

Nr kat.

162A

Model 387

Pergola piramida 130

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

387

Model 321

Podpórka do kwiatów Drabinka 150

Podpórka na kwiaty w formie drabinki. Produkt jest..

Nr kat.

321