Podpórka do krzewów 3 części 90 Model 323

Podpórka do krzewów 3 części 90


Nr kat.

323

Trzyczęściowa, najwyższa podpórka do kwiatów; Produkt ten wykonany jest wykonany z drutu stalowego. Umożliwi on stworzenie własnego magicznie zielonego, pachnącego kąta. To właśnie dzięki tej podpórce kwiaty będą się piąć i zachwycać oczy i duszę. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 90,00 cm     Szerokość: 42,00 cm     Głębokość: 42,00 cm

Waga brutto: 1,00 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 307

Podpórka Drabinka 65

Duża podpórka na kwiaty; Produkt jest wykonany z..

Nr kat.

307

Model 162A

Kwietnik kolumna 1 misa

Duży, ozdobny kwietnik ogrodowy; Stelaż wykonany jest..

Nr kat.

162A

Model 434

Podpora do pomidorów 140

Podpora służy do podtrzymywania łodyg pomidorów i..

Nr kat.

434

Model 385

Pergola piramida 190

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

385