Podpora do kwiatów - Miłorząb Model 548

Podpora do kwiatów - Miłorząb


Nr kat.

548

Aby kwiaty wysokie lub pnące cieszyły Twój wzrok pięknym wzrostem i finezyjną formą niezbędne do tego jest prawidłowe podparcie. Podpory odgrywają tutaj ogromną rolę. Prezentowany przez nas model podpory "Miłorząb" to jedna z klasycznych propozycji posiadająca nutkę finezji i kunsztu. Została wykonana w całości z metalu pokrytego powłoką lakierniczą odporną na korozję, co pozwala na jej wielokrotne wykorzystanie. Podpora wykonana z trwałych materiałów da Ci pewność i gwarancję, że posłuż przez długie lata. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 40,00 cm     Szerokość: 15,00 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,18 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 323

Podpora do roślin i krzewów - 90 cm.

Trzyczęściowa, najwyższa podpórka do kwiatów; Produkt..

Nr kat.

323

Model 550

Podpora do kwiatów - ES

Nr kat.

550

Model 317

Podpora do krzewów i roślin - 45 cm.

Trzyczęściowa, najmniejsza z tej serii podpórka do..

Nr kat.

317

Model 555

Podpora do roślin - Łąka

Nr kat.

555