Podpórka do krzewów 45 Model 317

Podpórka do krzewów 45


Nr kat.

317

Trzyczęściowa, najmniejsza z tej serii podpórka do kwiatów; Ten produkt wykonany z drutu stalowego, malowanego proszkowo. Umożliwi on stworzenie własnego magicznie zielonego, pachnącego kąta. To właśnie dzięki tej podpórce kwiaty będą się piąć i zachwycać oczy i duszę. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 45,00 cm     Szerokość: 18,00 cm     Głębokość: 18,00 cm

Waga brutto: 0,48 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 409

Podpora do roślin spiralna 60

Spiralna podpórka do roślin umożliwia ich prawidłowy..

Nr kat.

409

Model 319

Podpórka do kwiatów Wachlarz 140

Piękna, niesamowita podpórka na kwiaty w formie..

Nr kat.

319

Model 307

Podpórka Drabinka 65

Duża podpórka na kwiaty; Produkt jest wykonany z..

Nr kat.

307

Model 162

Kwietnik kolumna 3 misy

Kolumnowy kwietnik z trzema pokaźnymi donicami...

Nr kat.

162