Podpora do roślin - Kleks Model 549

Podpora do roślin - Kleks


Nr kat.

549

Druciana podpora do roślin pnących to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które pomoże Twoim roślinom wzrastać w piękny i uporządkowany sposób. Ta metalowa podpora została zaprojektowana z myślą o wspieraniu i kształtowaniu roślin pnących, takich jak winorośle, pnące róże, bluszcz czy powojniki. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 38,50 cm     Szerokość: 17,50 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,18 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 386

Podpora - pergola do roślin 160cm

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

386

Model 576

Uchwyt zawieszany na wąż ogrodowy

Metalowy uchwyt na wąż ogrodowy to praktyczne i..

Nr kat.

576

Model 434

Podpora do pomidorów , podpora do roślin pnących 140 cm.

Podpora służy do podtrzymywania łodyg pomidorów i..

Nr kat.

434

Model 548

Podpora do kwiatów - Miłorząb

Aby kwiaty wysokie lub pnące cieszyły Twój wzrok..

Nr kat.

548