Podpora do roślin - Geometria Model 554

Podpora do roślin - Geometria


Nr kat.

554

Druciana podpora do roślin to niezbędne narzędzie dla każdego miłośnika ogrodnictwa, który pragnie zapewnić swoim roślinom optymalne warunki wzrostu i wsparcie w trakcie ich rozwoju. Ta solidna i funkcjonalna konstrukcja jest idealna zarówno dla roślin domowych, jak i ogrodowych, pomagając im utrzymać odpowiednią postawę, wzrost i chronić przed uszkodzeniami. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 40,00 cm     Szerokość: 23,00 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,20 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Pergole i podpory ogrodowe

Model 552

Podpora do kwiatów - Ażur

Metalowa podpora do roślin w stylu ażurowym to..

Nr kat.

552

Model 306

Podpora do roślin - drabinka 50 cm.

Podpórka do kwiatów w formie drabinki; Produkt jest..

Nr kat.

306

Model 550

Podpora do kwiatów - ES

Metalowa zawijana podpora do roślin to praktyczne i..

Nr kat.

550

Model 173

Brama

Stylowa brama ogrodowa z ozdobnymi elementami;..

Nr kat.

173