Podpórka do krzewów 3 części 75 Model 315

Podpórka do krzewów 3 części 75


Nr kat.

315

Trzyczęściowa, wysoka podpórka do kwiatów. Ten produkt wykonany jest z drutu stalowego. Umożliwi on stworzenie własnej magicznej przestrzeni w ogrodzie. To właśnie dzięki tej podpórce kwiaty będą się piąć zachwycając oczy i duszę. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 75,00 cm     Szerokość: 30,00 cm     Głębokość: 30,00 cm

Waga brutto: 0,82 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 409

Podpora do roślin spiralna 60

Spiralna podpórka do roślin umożliwia ich prawidłowy..

Nr kat.

409

Model 365

Podpora długa spirala 100

Produkt wykonany ze stalowego drutu, umożliwia..

Nr kat.

365

Model 317

Podpórka do krzewów 45

Trzyczęściowa, najmniejsza z tej serii podpórka do..

Nr kat.

317

Model 386

Pergola piramida 160

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

386