Brama Model 173

Brama


Nr kat.

173

Stylowa brama ogrodowa z ozdobnymi elementami; Przechodząc przez tę bramę ma się wrażenie, że przechodzi się do innego świata. Produkt wykonany jest ze stali, malowanej proszkowo, przez co jest niesamowicie stabilny i odporny na warunki atmosferyczne. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 235,00 cm     Szerokość: 215,00 cm     Głębokość: 80,00 cm

Waga brutto: 8,50 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 387

Pergola piramida 130

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

387

Model 315

Podpórka do krzewów 3 części 75

Trzyczęściowa, wysoka podpórka do kwiatów. Ten..

Nr kat.

315

Model 446

Podpórka do kwiatów 65

Oryginalna podpórka na kwiaty; Produkt jest wykonany..

Nr kat.

446

Model 409

Podpora do roślin spiralna 60

Spiralna podpórka do roślin umożliwia ich prawidłowy..

Nr kat.

409