Podpórka do kwiatów 65 Model 446

Podpórka do kwiatów 65


Nr kat.

446

Oryginalna podpórka na kwiaty; Produkt jest wykonany z drutu stalowego, wytrzymałego i odpornego na zniekształcenia. Podpórka pomoże utrzymać kwiaty w nienagannej formie. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 65,00 cm     Szerokość: 24,00 cm     Głębokość: 1,00 cm

Waga brutto: 0,40 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 319

Podpórka do kwiatów Wachlarz 140

Piękna, niesamowita podpórka na kwiaty w formie..

Nr kat.

319

Model 387

Pergola piramida 130

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

387

Model 324

Podpórka do kwiatów Drabinka 180

Duża podpórka na kwiaty w formie drabinki. Produkt..

Nr kat.

324

Model 445

Kwietnik kolumna wyższa 1 misa

Ozdobny kwietnik ogrodowy; Stelaż wykonany jest ze..

Nr kat.

445