Kosz na drewno Model 183A

Kosz na drewno


Nr kat.

183A

Kosz jest doskonałą dekoracją Twojego kominka, która posłuży do przechowywania drewna. Piękne, precyzyjnie wykonane kute elementy i gięte profile dopasują się praktycznie do każdego stylu. Kosz na drewno jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 62,00 cm     Szerokość: 71,00 cm     Głębokość: 42,00 cm

Waga brutto: 4,55 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Zestawy kominkowe

Model 413

Kosz na drewno New Style

Nr kat.

413

Model 185

Zestaw kominkowy

Nie zajmujący dużo miejsca zestaw kominkowy z..

Nr kat.

185

Model 186

Zestaw kominkowy

Podpórka tego stojaka jest pięknie zdobiona. Stojak..

Nr kat.

186

Model 184

Kosz na drewno

Metalowy kosz na drewno wykonany z pełnej blachy;..

Nr kat.

184