Kosz na drewno New Style Model 413

Kosz na drewno New Style


Nr kat.

413

 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 40,00 cm     Szerokość: 40,00 cm     Głębokość: 36,00 cm

Waga brutto: 3,15 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Zestawy kominkowe

Model 227

Kosz na drewno

Kosz na drewno posiada wygląd, którego uzupełnia..

Nr kat.

227

Model 185

Zestaw kominkowy

Nie zajmujący dużo miejsca zestaw kominkowy z..

Nr kat.

185

Model 183

Zestaw kominkowy

Elegancki i stylowy zestaw kominkowy w którego skład..

Nr kat.

183

Model 184

Kosz na drewno

Metalowy kosz na drewno wykonany z pełnej blachy;..

Nr kat.

184