Kosz na drewno Model 291

Kosz na drewno


Nr kat.

291

Opływowy kształt i gładkie krawędzie; Ten kosz na drewno jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się w każdym stylu. Prezentuje się idealnie przy kominku w domu jak i w ogrodzie przy grillu. Kosz ten z pewnością doda elegancji w każdym miejscu, w którym zostanie ustawiony. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 69,00 cm     Szerokość: 49,00 cm     Głębokość: 37,00 cm

Waga brutto: 5,47 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Zestawy kominkowe

Model 413

Kosz na drewno New Style

Nr kat.

413

Model 183A

Kosz na drewno

Kosz jest doskonałą dekoracją Twojego kominka, która..

Nr kat.

183A

Model 183

Zestaw kominkowy

Elegancki i stylowy zestaw kominkowy w którego skład..

Nr kat.

183

Model 291

Kosz na drewno

Opływowy kształt i gładkie krawędzie; Ten kosz na..

Nr kat.

291