Podpora do roślin - Łąka Model 555

Podpora do roślin - Łąka


Nr kat.

555

Metalowa podpora do roślin to praktyczny i stylowy dodatek, który pomaga utrzymać rośliny w pionowej pozycji i wspierać ich wzrost. Wykonana z trwałego metalu, taka podpora jest idealna dla różnych gatunków roślin, takich jak pnącza, kwiaty doniczkowe, czy nawet niewielkie drzewka. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 53,00 cm     Szerokość: 13,00 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,30 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Pergole i podpory ogrodowe

Model 554

Podpora do roślin - Geometria

Druciana podpora do roślin to niezbędne narzędzie dla..

Nr kat.

554

Model 365

Podpora długa spirala 100 cm. Podpora do roślin pnących

Produkt wykonany ze stalowego drutu, umożliwia..

Nr kat.

365

Model 319

Podpora do kwiatów - Wachlarz 140 cm.

Piękna, niesamowita podpórka na kwiaty w formie..

Nr kat.

319

Model 323

Podpora do roślin i krzewów - 90 cm.

Trzyczęściowa, najwyższa podpórka do kwiatów; Produkt..

Nr kat.

323