Podpórka do kwiatów Wachlarz 140 Model 319

Podpórka do kwiatów Wachlarz 140


Nr kat.

319

Piękna, niesamowita podpórka na kwiaty w formie wachlarza; Produkt idealnie zagra w duecie z pnącymi różami. Stworzy się dzięki temu klimat w stylu Zaczarowanego ogrodu. Wyrób metaloplastyczny wykonany jest z największą precyzyjnością z najlepszych materiałów. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 140,00 cm     Szerokość: 67,00 cm     Głębokość: 1,00 cm

Waga brutto: 1,80 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 319

Podpórka do kwiatów Wachlarz 140

Piękna, niesamowita podpórka na kwiaty w formie..

Nr kat.

319

Model 316

Podpórka do krzewów 60

Trzyczęściowa, średniej wielkości podpórka do..

Nr kat.

316

Model 318

Podpórka do kwiatów Okrąg 70

Podpórka do kwiatów; Ma szerokie zastosowanie przy..

Nr kat.

318

Model 317

Podpórka do krzewów 45

Trzyczęściowa, najmniejsza z tej serii podpórka do..

Nr kat.

317