Podpora do kwiatów - ES Model 550

Podpora do kwiatów - ES


Nr kat.

550

Metalowa zawijana podpora do roślin to praktyczne i stylowe narzędzie, które pomoże Ci dbać o Twoje rośliny, podtrzymując je i nadając im odpowiednie wsparcie. Ta innowacyjna podpora jest wykonana z wysokiej jakości metalu, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość przez wiele sezonów. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 40,00 cm     Szerokość: 12,00 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,24 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Pergole i podpory ogrodowe

Model 386

Podpora - pergola do roślin 160cm

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

386

Model 554

Podpora do roślin - Geometria

Druciana podpora do roślin to niezbędne narzędzie dla..

Nr kat.

554

Model 321

Podpora do kwiatów - Drabinka 150 cm.

Podpórka na kwiaty w formie drabinki. Produkt jest..

Nr kat.

321

Model 315

Podpora do roślin, krzewów - 75 cm.

Trzyczęściowa, wysoka podpórka do kwiatów. Ten..

Nr kat.

315