Wieszak Simple – 50 cm Model 462

Wieszak Simple – 50 cm


Nr kat.

462

Urzekający swą prostą linią, wykonany tak aby nie były widoczne spawy i łączenia. Praktyczny i idealny do każdego pomieszczenia. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 24,00 cm     Szerokość: 50,00 cm     Głębokość: 21,00 cm

Waga brutto: 2,24 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 313

Garderoba wąska

Prosty, klasyczny wieszak na ubrania ozdabia..

Nr kat.

313

Model 228

Wieszak

Zdobiony wieszak ścienny wykonany z metalu; Produkt..

Nr kat.

228

Model 297

Wieszak

Wieszak ścienny na ubrania wierzchnie. Odstępy między..

Nr kat.

297

Model 44

Wieszak ścienny

Piękny, metalowy wieszak ścienny; Produkt ma cztery..

Nr kat.

44