Kwietnik ścienny DELIE Model 563

Kwietnik ścienny DELIE


Nr kat.

563

 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 70,00 cm     Szerokość: 40,00 cm     Głębokość: 18,00 cm

Waga brutto: 0,58 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Uchwyty doniczkowe

Model 559

Kwietnik ścienny GEOMETRIC

Nr kat.

559

Model 197

Wieszak

Piękny, fantazyjnie zdobiony wieszak. Uchwyt wykonany..

Nr kat.

197

Model 564

Kwietnik ścienny BIN

Nr kat.

564

Model 438

Wieszak

Wieszak metalowy o minimalistycznym ale urzekającym..

Nr kat.

438