Kwietnik uniwersalny - SLICE Model 566

Kwietnik uniwersalny - SLICE


Nr kat.

566

 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 35,50 cm     Szerokość: 41,00 cm     Głębokość: 20,50 cm

Waga brutto: 1,00 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki ścienne

Model 566

Kwietnik uniwersalny - SLICE

Nr kat.

566

Model 16

Kwietnik ścienny K2

Klasycznie wykonany kwietnik ścienny; swoim urokiem..

Nr kat.

16

Model 158

Kwietnik ścienny K1

Kwietnik ten jest bardzo trwały z racji wykonania go..

Nr kat.

158

Model 120

Kwietnik ścienny 1-ka

Prosty, klasyczny kwietnik ścienny, który nie przyćmi..

Nr kat.

120