Kwietnik ścienny DELIE Model 563

Kwietnik ścienny DELIE


Nr kat.

563

Metalowy kwietnik ścienny w kształcie latawca jest eleganckim i nowoczesnym dodatkiem do każdego wnętrza lub ogrodu. Wykonany z wytrzymałego drutu metalowego, ten unikalny kwietnik przyciąga uwagę swoim niezwykłym wzornictwem i funkcjonalnością. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 70,00 cm     Szerokość: 40,00 cm     Głębokość: 18,00 cm

Waga brutto: 0,58 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki ścienne

Model 430

Kwietnik ścienny

Piękny i stylowy – taki jest właśnie prezentowany..

Nr kat.

430

Model 575

półka wisząca deco blat

Metalowy kwietnik ścienny - wisząca półka z..

Nr kat.

575

Model 16

Kwietnik ścienny K2

Klasycznie wykonany kwietnik ścienny; swoim urokiem..

Nr kat.

16

Model 682

Kwietnik ścienny Loft 2-ka Dąb Craft

Nr kat.

682