Kwietnik ścienny K2 Model 16

Kwietnik ścienny K2


Nr kat.

16

Klasycznie wykonany kwietnik ścienny; swoim urokiem wzbogaci wnętrze oraz wzbudzi zachwyt nawet wybrednego konesera. Kwietnik wykonany jest ze stali co zapewni długoletnie użytkowanie. Produkt doskonale skomponuje się z każdym stylem. Będzie on świetnie wyglądał zarówno w pokoju dziennym jak i w biurze. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 32,00 cm     Szerokość: 21,00 cm     Głębokość: 26,00 cm

Waga brutto: 0,15 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki ścienne

Model 13

Kwietnik zawieszany I-ka

Ozdobny kwietnik będzie doskonałym rozwiązaniem na..

Nr kat.

13

Model 16

Kwietnik ścienny K2

Klasycznie wykonany kwietnik ścienny; swoim urokiem..

Nr kat.

16

Model 430

Kwietnik ścienny

Piękny i stylowy – taki jest właśnie prezentowany..

Nr kat.

430

Model 158

Kwietnik ścienny K1

Kwietnik ten jest bardzo trwały z racji wykonania go..

Nr kat.

158