Półka wisząca deco blat Model 573

Półka wisząca deco blat


Nr kat.

573

Kwietnik ścienny metalowy z drewnianym blatem to elegancki i praktyczny dodatek do Twojego domu lub ogrodu. Ten designerski kwietnik łączy w sobie minimalistyczną estetykę z funkcjonalnością, tworząc doskonałe miejsce do wyeksponowania roślin i kwiatów. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 26,00 cm     Szerokość: 26,00 cm     Głębokość: 26,00 cm

Waga brutto: 1,20 kg.

Kolor:

Blat:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki ścienne

Model 566

Kwietnik uniwersalny - SLICE

Metalowy kwietnik ścienny w kształcie plastra miodu..

Nr kat.

566

Model 564

Kwietnik ścienny BIN

Minimalistyczny kwietnik ścienny wykonany z drutu to..

Nr kat.

564

Model 682

Kwietnik ścienny Loft 2-ka Dąb Craft

Nr kat.

682

Model 16

Kwietnik ścienny K2

Klasycznie wykonany kwietnik ścienny; swoim urokiem..

Nr kat.

16