Kwietnik ścienny 1-ka Model 120

Kwietnik ścienny 1-ka


Nr kat.

120

Prosty, klasyczny kwietnik ścienny, który nie przyćmi pięknej i ozdobnej rośliny doniczkowej. Produkt wykonany jest z metalu oraz dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, aby jeszcze lepiej dopasować go do wnętrza. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 24,00 cm     Szerokość: 20,00 cm     Głębokość: 24,00 cm

Waga brutto: 0,35 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki ścienne

Model 566

Kwietnik uniwersalny - SLICE

Metalowy kwietnik ścienny w kształcie plastra miodu..

Nr kat.

566

Model 15

Kwietnik 3-ka

Duży, pięknie zdobiony, stalowy kwietnik na trzy..

Nr kat.

15

Model 13

Kwietnik zawieszany I-ka

Ozdobny kwietnik będzie doskonałym rozwiązaniem na..

Nr kat.

13

Model 120

Kwietnik ścienny 1-ka

Prosty, klasyczny kwietnik ścienny, który nie przyćmi..

Nr kat.

120