Kwietnik 8-ka Model 7A

Kwietnik 8-ka


Nr kat.

7A

Rurkowy kwietnik łączący podłogę z sufitem na osiem doniczek; Produkt jest solidnie wykonany z metalu co w dużej mierze wpływa na jego stabilność i trwałość. Kwietnik ten pasuje do każdego wnętrza. Dzięki temu kwietnikowi możesz stworzyć w pokoju swój kawałek dżungli. Kwietnik przeznaczony jest do samodzielnego montażu, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 260,00 cm     Szerokość: 40,00 cm     Głębokość: 40,00 cm

Waga brutto: 3,90 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 123

Kwietnik 5-ka DR

Kwietnik rurkowy na trzech nogach; Ma miejsce na pięć..

Nr kat.

123

Model 11

Stojak na flakony 8

Stojak ma miejsca na osiem flakonów. Jest to..

Nr kat.

11

Model 7A

Kwietnik 8-ka

Rurkowy kwietnik łączący podłogę z sufitem na osiem..

Nr kat.

7A

Model 81

Kwietnik serce

To serce jest ze stali. Jednak można to wybaczyć, bo..

Nr kat.

81