Kwietnik rozp. Kolor (273cm) Model 6C

Kwietnik rozp. Kolor (273cm)


Nr kat.

6C

Produkt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych aby lepiej dopasować go do wnętrza. Kwietnik rurkowy ma miejsce na jedenaście doniczek; zapewni umiejscowienie dużej ilości roślin w jednym miejscu tworząc przy tym niezwykłą aranżację. Kwietnik przeznaczony jest do samodzielnego montażu, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 273,00 cm     Szerokość: 40,00 cm     Głębokość: 40,00 cm

Waga brutto: 5,03 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 6

Kwietnik rozp. Kolor – 253 cm

Jedenaście doniczek- tyle można umieścić w tym..

Nr kat.

6

Model 123

Kwietnik 5-ka DR

Kwietnik rurkowy na trzech nogach; Ma miejsce na pięć..

Nr kat.

123

Model 1A

Kwietnik 1-ka D

Oszczędny w formie kwietnik rurkowy wykonany ze..

Nr kat.

1A

Model 2A

Kwietnik 3-ka średnia

Smukły kwietnik rurkowy na trzy donice. Stabilność to..

Nr kat.

2A