Kwietnik 3-ka średnia Model 2A

Kwietnik 3-ka średnia


Nr kat.

2A

Smukły kwietnik rurkowy na trzy donice. Stabilność to drugie imię tego produktu; Jest wykonany w całości ze stali. Kwietnik idealnie sprawdzi się jako dopełnienie ozdobnych kwiatów. Wyrób dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Kwietnik jest przeznaczony do samodzielnego skręcania, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 90,00 cm     Szerokość: 46,00 cm     Głębokość: 46,00 cm

Waga brutto: 1,45 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 6

Kwietnik rozp. Kolor – 253 cm

Jedenaście doniczek- tyle można umieścić w tym..

Nr kat.

6

Model 7

Kwietnik 15-ka

Kwietnik rurkowy na piętnaście doniczek wykonany ze..

Nr kat.

7

Model 5A

Kwietnik 2-ka

Delikatny, subtelny i z klasą - taki jest właśnie ten..

Nr kat.

5A

Model 5

Kwietnik 7-ka

Stylowy, elegancki stojak rurkowy; Stalowy kwietnik..

Nr kat.

5