Kwietnik 1-ka D Model 1A

Kwietnik 1-ka D


Nr kat.

1A

Oszczędny w formie kwietnik rurkowy wykonany ze stali. Produkt jest idealny do zaprezentowania rośliny doniczkowej, tak, aby kwietnik nie przyćmił piękna rośliny. Idzie to również w drugą stronę: doniczka jest na tyle szykowna, że upiększy jeszcze nie do końca rozwinięty kwiat. Kwietnik przeznaczony jest do samodzielnego skręcania, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 37,00 cm     Szerokość: 37,00 cm     Głębokość: 37,00 cm

Waga brutto: 0,80 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 6

Kwietnik rozp. Kolor – 253 cm

Jedenaście doniczek- tyle można umieścić w tym..

Nr kat.

6

Model 7A

Kwietnik 8-ka

Rurkowy kwietnik łączący podłogę z sufitem na osiem..

Nr kat.

7A

Model 81

Kwietnik serce

To serce jest ze stali. Jednak można to wybaczyć, bo..

Nr kat.

81

Model 5

Kwietnik 7-ka

Stylowy, elegancki stojak rurkowy; Stalowy kwietnik..

Nr kat.

5