Kwietnik 1-ka D Model 1A

Kwietnik 1-ka D


Nr kat.

1A

Oszczędny w formie kwietnik rurkowy wykonany ze stali. Produkt jest idealny do zaprezentowania rośliny doniczkowej, tak, aby kwietnik nie przyćmił piękna rośliny. Idzie to również w drugą stronę: doniczka jest na tyle szykowna, że upiększy jeszcze nie do końca rozwinięty kwiat. Kwietnik przeznaczony jest do samodzielnego skręcania, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 37,00 cm     Szerokość: 37,00 cm     Głębokość: 37,00 cm

Waga brutto: 0,80 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 81

Kwietnik serce

To serce jest ze stali. Jednak można to wybaczyć, bo..

Nr kat.

81

Model 123

Kwietnik 5-ka DR

Kwietnik rurkowy na trzech nogach; Ma miejsce na pięć..

Nr kat.

123

Model 11

Stojak na flakony 8

Stojak ma miejsca na osiem flakonów. Jest to..

Nr kat.

11

Model 7A

Kwietnik 8-ka

Rurkowy kwietnik łączący podłogę z sufitem na osiem..

Nr kat.

7A