Kwietnik 3-ka Model 39

Kwietnik 3-ka


Nr kat.

39

Delikatny i subtelny wzór tego kwietnika idzie w parze ze stabilnością. Produkt jest wykonany z największą precyzyjnością ze stali. Odpowiednio ustawiony kwietnik będzie idealną ozdobą wnętrza. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 106,00 cm     Szerokość: 97,00 cm     Głębokość: 29,00 cm

Waga brutto: 5,40 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki wysokie

Model 129

Kwietnik Kolumna 3-ka

Cudny, niewysoki kwietnik stojący na trzech stopkach,..

Nr kat.

129

Model 11

Stojak na flakony 8

Stojak ma miejsca na osiem flakonów. Jest to..

Nr kat.

11

Model 129B

Kwietnik Kolumna 1-ka wyższa

Stalowy kwietnik stojący na trzech stopkach pomieści..

Nr kat.

129B

Model 130A

Kwietnik Kolumna 5-ka z różą

Pięknie wykonane w stali róże oplatają stelaż kutego..

Nr kat.

130A