Kwietnik Kolumna 3-ka Model 129

Kwietnik Kolumna 3-ka


Nr kat.

129

Cudny, niewysoki kwietnik stojący na trzech stopkach, z trzema miejscami na doniczkę, z pewnością stworzy niepowtarzalny klimat. Solidne podstawki pod donice posiadają stabilną konstrukcję, przez co można mieć pewność, że doniczka, bez względu na okoliczności utrzyma się na swoim miejscu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 100,00 cm     Szerokość: 50,00 cm     Głębokość: 50,00 cm

Waga brutto: 1,80 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki kute duże

Model 131

Kwietnik Kolumna 7-ka

Siedem doniczek - tyle pomieści kwiatów ten pięknie..

Nr kat.

131

Model 418

Kwietnik kolumna większa

Prezentowany kwietnik idealnie sprawdzi się w każdym..

Nr kat.

418

Model 66

Kwietnik 3-ka

Dzięki temu kwietnikowi kwiaty i otoczenie nie będzie..

Nr kat.

66

Model 129

Kwietnik Kolumna 3-ka

Cudny, niewysoki kwietnik stojący na trzech stopkach,..

Nr kat.

129