Kwietnik Kolumna 3-ka Model 129

Kwietnik Kolumna 3-ka


Nr kat.

129

Cudny, niewysoki kwietnik stojący na trzech stopkach, z trzema miejscami na doniczkę, z pewnością stworzy niepowtarzalny klimat. Solidne podstawki pod donice posiadają stabilną konstrukcję, przez co można mieć pewność, że doniczka, bez względu na okoliczności utrzyma się na swoim miejscu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 100,00 cm     Szerokość: 50,00 cm     Głębokość: 50,00 cm

Waga brutto: 1,80 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute duże

Model 249

Kwietnik 1-ka

Klasyczny kwietnik na jedną doniczkę. Ten produkt..

Nr kat.

249

Model 66A

Kwietnik 1-ka

Prostota i elegancja. Tak można w skrócie opisać ten..

Nr kat.

66A

Model 66

Kwietnik 3-ka

Dzięki temu kwietnikowi kwiaty i otoczenie nie będzie..

Nr kat.

66

Model 68

Kwietnik 7-ka

Wysoki, wyjątkowo stabilny, zdobiony kwietnik na..

Nr kat.

68