Kwietnik trójnóg z drutu - duży Model 520

Kwietnik trójnóg z drutu - duży


Nr kat.

520

Kwietnik na jedną doniczkę z drutu. Trzy nogi zapewnią stabilność na każdym podłożu. Podwyższenie zapewnia kwiatom doskonałą ekspozycję. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 96,00 cm     Szerokość: 41,00 cm     Głębokość: 41,00 cm

Waga brutto: 1,89 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model 127A

Kwietnik Juka wyższa

Opierający się na trzech nogach oszałamiająco piękny..

Nr kat.

127A

Model 51

Kwietnik 2-ka

Ozdobny ale i praktyczny kwietnik to podstawa w..

Nr kat.

51

Model 513

Stojak 103 ukośny - duży

Uniwersalny stojak z metalowym blatem o ukośnej..

Nr kat.

513

Model 516

Stojak 104 z blatem - średni

Uniwersalny stojak z drewnianym blatem. Stojak..

Nr kat.

516