Kwietnik Sanki 3-ka Model 142

Kwietnik Sanki 3-ka


Nr kat.

142

Kwietnik w kształcie sanek. Produkt jest perfekcyjnie wykonany z metalu, Uchwycona każdy najmniejszy szczegół i wykończono go tak, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z produktu. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 59,00 cm     Szerokość: 107,00 cm     Głębokość: 29,00 cm

Waga brutto: 3,90 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute

Model 128

Kwietnik Palma

Delikatny i czarujący- takie słowa przychodzą na..

Nr kat.

128

Model 285

Kwietnik Podstawka 1-ka

Lekka ale stabilna podstawka na doniczkę; Będzie..

Nr kat.

285

Model 515

Stojak 83 ukośny - mały

Uniwersalny stojak z metalowym blatem o ukośnej..

Nr kat.

515

Model 46

Kwietnik Wózek

Piękny i solidnie wykonany kwietnik w formie wózka;..

Nr kat.

46