Stojak Dekoracyjny Model 460

Stojak Dekoracyjny


Nr kat.

460

Ten minimalistyczny stojak na ozdoby świetnie sprawdzi się do dekoracji sal weselnych, kościołów jak i również plenerów. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 118,00 cm     Szerokość: 26,00 cm     Głębokość: 30,00 cm

Waga brutto: 2,40 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Inne

Model 115

Stojak na parasole

Jest to artystycznie wykonany stojak na parasolki w..

Nr kat.

115

Model RNI-01

Rękawiczki Nitrylowe (M,L,XL) op. 100 szt

Nr kat.

RNI-01

Model 495

Stojak na ręczniki

Stojak na ręczniki przyciąga swoją prostotą i..

Nr kat.

495

Model 562

Kwietnik TRIO

fi 7 mm

Nr kat.

562