Stojak na parasole Model 115

Stojak na parasole


Nr kat.

115

Jest to artystycznie wykonany stojak na parasolki w kształcie parasola. Całość jest wykonana ze stali co nadaje stabilności oraz gwarantuje długie użytkowanie. Ten stojak doda elegancji i wytworności wnętrzu. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 85,00 cm     Szerokość: 34,00 cm     Głębokość: 34,00 cm

Waga brutto: 2,50 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Inne

Model 380

Stojak Tuba – 100 cm

Prezentowany stojak to produkt, który doskonale..

Nr kat.

380

Model 495

Stojak na ręczniki

Stojak na ręczniki przyciąga swoją prostotą i..

Nr kat.

495

Model PDD-01

Płyn do dezynfekcji z Gliceryna 70%

Nr kat.

PDD-01

Model MSO-01

Maska Ochronna 50 szt

Maseczki 3 warstwowe z certyfikatem jednorazowe

Nr kat.

MSO-01