Palenisko grila LX Model 444

Palenisko grila LX


Nr kat.

444

Palenisko pokryte farbą odporną na temperaturę. Grill i ruszt dostępne jako osobny produkt. Uwaga! Nie kupuj palenisk malowanych proszkowo. Spalająca się farba jest szkodliwa. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 55,00 cm     Szerokość: 80,00 cm     Głębokość: 70,00 cm

Waga brutto: 16,65 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Grille

Model 444

Palenisko grila LX

Palenisko pokryte farbą odporną na temperaturę. Grill..

Nr kat.

444

Model 443

Grill LX - trójnóg + ruszt

Prezentujemy stabilny, wysokiej jakości grill. Grill..

Nr kat.

443

Model 395

Grill myśliwski, komplet – 50 cm

Nr kat.

395