Palenisko grila LX Model 444

Palenisko grila LX


Nr kat.

444

Palenisko pokryte farbą odporną na temperaturę. Grill i ruszt dostępne jako osobny produkt. Uwaga! Nie kupuj palenisk malowanych proszkowo. Spalająca się farba jest szkodliwa. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 55,00 cm     Szerokość: 80,00 cm     Głębokość: 70,00 cm

Waga brutto: 16,65 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Grille

Model 395

Grill myśliwski, komplet – 50 cm

Nr kat.

395

Model 444

Palenisko grila LX

Palenisko pokryte farbą odporną na temperaturę. Grill..

Nr kat.

444

Model 443

Grill LX - trójnóg + ruszt

Prezentujemy stabilny, wysokiej jakości grill. Grill..

Nr kat.

443