Grill LX - trójnóg + ruszt Model 443

Grill LX - trójnóg + ruszt


Nr kat.

443

Prezentujemy stabilny, wysokiej jakości grill. Grill składa się z chromowanego galwanicznie rusztu oraz stelaża, na którym zamocowany został kołowrotek podtrzymujący ruszt. Palenisko dostępne jako osobny produkt. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 185,00 cm     Szerokość: 85,00 cm     Głębokość: 85,00 cm

Waga brutto: 8,50 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Grille

Model 444

Palenisko grila LX

Palenisko pokryte farbą odporną na temperaturę. Grill..

Nr kat.

444

Model 443

Grill LX - trójnóg + ruszt

Prezentujemy stabilny, wysokiej jakości grill. Grill..

Nr kat.

443

Model 395

Grill myśliwski, komplet – 50 cm

Grill myśliwski komplet to idealne rozwiązanie dla..

Nr kat.

395