Kwietnik 1-ka Model 66A

Kwietnik 1-ka


Nr kat.

66A

Prostota i elegancja. Tak można w skrócie opisać ten kwietnik na jedną donicę. Stopki oplatają pięknie kute w stali liście. Z pewnością idealnie wyeksponuje ulubioną roślinkę. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 120,00 cm     Szerokość: 55,00 cm     Głębokość: 55,00 cm

Waga brutto: 2,70 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki wysokie

Model 130

Kwietnik Kolumna 5-ka

Kuty kwietnik stojący mieszczący pięć doniczek; Nie..

Nr kat.

130

Model 131B

Kwietnik Kolumna 9-ka

Metalowy kwietnik kolumnowy na dziewięć doniczek; Z..

Nr kat.

131B

Model 66

Kwietnik 3-ka

Dzięki temu kwietnikowi kwiaty i otoczenie nie będzie..

Nr kat.

66

Model 249

Kwietnik 1-ka

Klasyczny kwietnik na jedną doniczkę. Ten produkt..

Nr kat.

249