Kwietnik kolumna mniejsza Model 417

Kwietnik kolumna mniejsza


Nr kat.

417

Ten produkt jest idealny dla osób, które kochają piękno kwiatów. Jest prosty, ale jednocześnie nie konwencjonalny. Ma konstrukcję kolumnową i okrągłe miejsce na doniczkę na górze. Jest trwały. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 109,00 cm     Szerokość: 41,00 cm     Głębokość: 41,00 cm

Waga brutto: 3,10 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki wysokie

Model 129

Kwietnik Kolumna 3-ka

Cudny, niewysoki kwietnik stojący na trzech stopkach,..

Nr kat.

129

Model 671

Stojak 5-ka (long) II Dąb Craft

Nr kat.

671

Model 513

Stojak 103 ukośny - duży

Uniwersalny stojak z metalowym blatem o ukośnej..

Nr kat.

513

Model 131

Kwietnik Kolumna 7-ka

Siedem doniczek - tyle pomieści kwiatów ten pięknie..

Nr kat.

131