Kwietnik kolumna mniejsza Model 417

Kwietnik kolumna mniejsza


Nr kat.

417

 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 109,00 cm     Szerokość: 41,00 cm     Głębokość: 41,00 cm

Waga brutto: 3,10 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

Szukacie Państwo produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiliście! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować meble i akcesoria, które dodadzą pazura każdemu wnętrzu i które będą solidne oraz korzystne cenowo. Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne podejście do tematu. Obsługa Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie Państwo problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Państwa wnętrz czy ogrodów.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Zobacz więcej

Kwietniki kute duże

Model 68

Kwietnik 7-ka

Wysoki, wyjątkowo stabilny, zdobiony kwietnik na..

Nr kat.

68

Model 200

Kwietnik 5-ka

Duży, kwietnik kaskadowy. Będzie świetnie prezentował..

Nr kat.

200

Model 247

Kwietnik 1-ka

Subtelne zdobienie tego kwietnika dodaje mu wdzięku i..

Nr kat.

247

Model 249

Kwietnik 1-ka

Klasyczny kwietnik na jedną doniczkę. Ten produkt..

Nr kat.

249