Półka wisząca deco blat Model 574

Półka wisząca deco blat


Nr kat.

574

Metalowy kwietnik ścienny z drewnianym blatem to wyjątkowy i stylowy element dekoracyjny do Twojego wnętrza. Ten innowacyjny kwietnik łączy w sobie trwałość metalu z naturalnym urokiem drewna, tworząc harmonijną kombinację materiałów. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 26,00 cm     Szerokość: 26,00 cm     Głębokość: 26,00 cm

Waga brutto: 1,30 kg.

Kolor:

Blat:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki ścienne

Model 82

Kwietnik kratka kolor

Ścienny kwietnik na jedną doniczkę; Klasyczny wzór w..

Nr kat.

82

Model 158

Kwietnik ścienny K1

Kwietnik ten jest bardzo trwały z racji wykonania go..

Nr kat.

158

Model 430

Kwietnik ścienny

Piękny i stylowy – taki jest właśnie prezentowany..

Nr kat.

430

Model 574

Półka wisząca deco blat

Metalowy kwietnik ścienny z drewnianym blatem to..

Nr kat.

574