Podpora do roślin - Geometria Model 554

Podpora do roślin - Geometria


Nr kat.

554

Druciana podpora do roślin to niezbędne narzędzie dla każdego miłośnika ogrodnictwa, który pragnie zapewnić swoim roślinom optymalne warunki wzrostu i wsparcie w trakcie ich rozwoju. Ta solidna i funkcjonalna konstrukcja jest idealna zarówno dla roślin domowych, jak i ogrodowych, pomagając im utrzymać odpowiednią postawę, wzrost i chronić przed uszkodzeniami. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 40,00 cm     Szerokość: 23,00 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,20 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Pergole i podpory ogrodowe

Model 434

Podpora do pomidorów , podpora do roślin pnących 140 cm.

Podpora służy do podtrzymywania łodyg pomidorów i..

Nr kat.

434

Model 576

Uchwyt zawieszany na wąż ogrodowy

Metalowy uchwyt na wąż ogrodowy to praktyczne i..

Nr kat.

576

Model 316

Podpora do krzewów i roślin - 60 cm.

Trzyczęściowa, średniej wielkości podpórka do..

Nr kat.

316

Model 386

Podpora - pergola do roślin 160cm

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę...

Nr kat.

386