Podpora do roślin - Kleks Model 549

Podpora do roślin - Kleks


Nr kat.

549

Druciana podpora do roślin pnących to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które pomoże Twoim roślinom wzrastać w piękny i uporządkowany sposób. Ta metalowa podpora została zaprojektowana z myślą o wspieraniu i kształtowaniu roślin pnących, takich jak winorośle, pnące róże, bluszcz czy powojniki. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 38,50 cm     Szerokość: 17,50 cm     Głębokość: 0,40 cm

Waga brutto: 0,18 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Do ogrodu

Model 319

Podpora do kwiatów - Wachlarz 140 cm.

Piękna, niesamowita podpórka na kwiaty w formie..

Nr kat.

319

Model 577

Uchwyt na wąż ogrodowy wbijany

Metalowy, stojący stojak na wąż ogrodowy to..

Nr kat.

577

Model 555

Podpora do roślin - Łąka

Metalowa podpora do roślin to praktyczny i stylowy..

Nr kat.

555

Model 547

Podpora do kwiatów TIE

Potrzebujesz podpory do roślin? Mamy coś dla..

Nr kat.

547