Wieszak Simple – 50 cm Model 462

Wieszak Simple – 50 cm


Nr kat.

462

Urzekający swą prostą linią, wykonany tak aby nie były widoczne spawy i łączenia. Praktyczny i idealny do każdego pomieszczenia. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 24,00 cm     Szerokość: 50,00 cm     Głębokość: 21,00 cm

Waga brutto: 2,24 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Wieszaki

Model 297

Wieszak

Wieszak ścienny na ubrania wierzchnie. Odstępy między..

Nr kat.

297

Model 308

Wieszak z półką Rumianek

Motywem górującym w tym produkcie są kwiaty rumianku...

Nr kat.

308

Model 228

Wieszak

Zdobiony wieszak ścienny wykonany z metalu; Produkt..

Nr kat.

228

Model 239

Butelkowiec 6-butelek Żagiel

Niniejszy stojak na butelki pomieści sześć butelek...

Nr kat.

239