Kwietnik 5-ka mała Model 4

Kwietnik 5-ka mała


Nr kat.

4

Stosunkowo mały kwietnik rurkowy. Produkt wykonany jest z metalu, przez co jest stabilny i odporny na uszkodzenia. Kwietnik pomieści pięć doniczek i będzie świetnym wyposażeniem domu czy biura. Wyrób dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Kwietnik jest skręcany, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 75,00 cm     Szerokość: 51,00 cm     Głębokość: 51,00 cm

Waga brutto: 1,43 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 7A

Kwietnik 8-ka

Rurkowy kwietnik łączący podłogę z sufitem na osiem..

Nr kat.

7A

Model 6

Kwietnik rozp. Kolor – 253 cm

Jedenaście doniczek- tyle można umieścić w tym..

Nr kat.

6

Model 4

Kwietnik 5-ka mała

Stosunkowo mały kwietnik rurkowy. Produkt wykonany..

Nr kat.

4

Model 1A

Kwietnik 1-ka D

Oszczędny w formie kwietnik rurkowy wykonany ze..

Nr kat.

1A