Kwietnik 5-ka mała Model 4

Kwietnik 5-ka mała


Nr kat.

4

Stosunkowo mały kwietnik rurkowy. Produkt wykonany jest z metalu, przez co jest stabilny i odporny na uszkodzenia. Kwietnik pomieści pięć doniczek i będzie świetnym wyposażeniem domu czy biura. Wyrób dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Kwietnik jest skręcany, sprzedawany w opakowaniach kartonowych. 


Rozmiary produktu:

Wysokość: 75,00 cm     Szerokość: 51,00 cm     Głębokość: 51,00 cm

Waga brutto: 1,43 kg.

Kolor:

Ze względu na charakter produktów, wymiary podane na stronie są orientacyjne. Rozbieżności poniżej 5 procent nie stanowią podstawy uznania reklamacjiPoznaj szeroką ofertę

 

Szukasz produktów designerskich, z charakterem, a jednocześnie dobrej jakości i w dobrych cenach? Świetnie trafiłeś! Od 30 lat przyświeca nam właśnie taka idea - oferować korzystne cenowo meble i akcesoria, które dodadzą charakteru każdemu wnętrzu i będą służyć latami.  Takie podejście sprawdza się od początku - Klienci cenią nas też za profesjonalne i indywidualne podejście. Obsługa jest dla nas priorytetowa, dlatego jeżeli macie masz problem z zamówieniem, albo po prostu wątpliwości, na który produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać odpowiedni element, który stanie się integralną częścią Twojego wnętrza czy ogrodu.

Oferta Kapelańczyk obejmuje produkty na wszystkie sezony - wiosnę, lato, jesień i zimę. Atutem oferty jest bardzo duża ilość opcji kolorystycznych oraz szeroki wybór tapicerek.

Swoje produkty oferujemy także Klientom biznesowym. Zamówienie hurtowe oznacza jeszcze atrakcyjniejszą cenę!

Zobacz więcej

Kwietniki rurkowe

Model 5

Kwietnik 7-ka

Stylowy, elegancki stojak rurkowy; Stalowy kwietnik..

Nr kat.

5

Model 7

Kwietnik 15-ka

Kwietnik rurkowy na piętnaście doniczek wykonany ze..

Nr kat.

7

Model 2A

Kwietnik 3-ka średnia

Smukły kwietnik rurkowy na trzy donice. Stabilność to..

Nr kat.

2A

Model 4

Kwietnik 5-ka mała

Stosunkowo mały kwietnik rurkowy. Produkt wykonany..

Nr kat.

4